اخگر

ترجمه های آمادور نویدی – از اخگر شعله بر می خیزد!

دولت فاسد آمریکا پوتین را متهم به فساد می کند: دکتر پل کریگ رابرتس/ آمادور نویدی، و ادعاهای ساحتگی آمریکا درباره فساد پوتین: استفان لیندمن/ آمادور نویدی

دولتی کاملاً فاسد که هفت کشور و میلیون ها مسلمان را تنها بر مبنای دروغ نابود کرده است، این دولت فاسد چاره ناپذیر، محبوب ترین رهبر سیاسی جهان را به فساد متهم کرده است… کل جهان خارج از آمریکای شست و شوی مغزی شده، دست نشاندگان اتحادیه اروپا، و اکراین نازی شده به این اتهام می خندند… پوتین بدنام می شود، به خاطر اینکه بی محابا از استقلال حاکمیت روسیه دفاع می کند، از جهان چند قطبی حمایت می کند، و دستور کار امپریالیستی واشنگتن را به چالش کشیده است – و هم زمان به دنبال صلح جهانی و  ثبات همراه با هم کاری متقابل میان تمام کشورهاست… سکیر نویسنده قابل اعتماد به حق، پوتین را «یکی از بزرگ ترین رهبران روسیه» می داند. که «جای خود را در تاریخ ثبت کرده است.» «در کمی بیش از یک دهه، پوتین روسیه را به عنوان یک قدرت جهانی برگردانده است که قادر است بطور موفقیت آمیزی امپراتوری انگلو صهیونیست را به چالش بکشد.» محبوبیت قریب به اتفاق ۹۰ درصدی او، منعکس کننده این واقعیت است، حتی در این زمان سخت اقتصادی به خاطر قیمت پائین نفت که شاید پائین تر هم برود… پوتین در سراسر ریاست جمهوری خود، غیرمسئولانه مورد تخریب فاحشه های رسانه ای غربی قرار گرفته است که دروغ های بزرگ و اطلاعات تحت حمایت دولت آمریکا را تکرار می کنند. تمام رهبران مستقلی را که واشنکتن کنترل نمی کند به همین صورت هدف قرار گرفته اند – به ویژه آن هایی که به اندازه کافی شجاعت دارند تا دستور کار امپریالیستی آمریکا را مسئولانه به چالش بکشند.

 

دولت فاسد آمریکا پوتین را متهم به فساد می کند

Paul Craig Roberts

نوشته: دکتر پل کریگ رابرتس

برگردان: آمادور نویدی

فاسد ترین دولت روی زمین، دولتی  این چنین بکلی فاسد که اجازه می دهد مدیران سابق تعدادی از بانک های بسیار بزرگ فاسد که سیاست اقتصاد آمریکا را تنها به نفع منافع بانک ها بگردانند، و ده ها میلیون بازنشسته آمریکایی را به مدت ۷ سال از سود بر درآمد خود محروم سازند و گیرندگان حقوق بیکاری را از هرگونه تنظیم و تعدیل هزینه زندگی  با دروغ  در اقدامات تورم، سخت تحت فشار قرار دهند، دولتی کاملاً فاسد که هفت کشور و میلیون ها مسلمان را تنها بر مبنای دروغ نابود کرده است، این دولت فاسد چاره ناپذیر، محبوب ترین رهبر سیاسی جهان را به فساد متهم کرده است.

http://russia-insider.com/en/putin-corrupt-proclaims-most-corrupt-govt-earth/ri12490

کل جهان خارج از آمریکای شست و شوی مغزی شده، دست نشاندگان اتحادیه اروپا، و اکراین نازی شده به این اتهام می خندند.

آمریکا، که زمانی تحسین می شد، سپس از آن می ترسند، در حال حاضر موجب موجب تمسخر جهان قرار گرفته است. رسانه های تحت کنترل سیا در آلمان خوانده نمی شوند، به این دلیل که مردم آلمان متوجه شده اند که رسانه های آنها چیزی نیست بجز عملیات تبلیغاتی واشنگتن علیه روسیه. این واکنش بسیار نیرومند است به گونه ای که رسانه های آلمان ممکن است باقی نمانند.

http://russia-insider.com/en/germany/germans-abandon-major-news-sites-anger-over-slanted-russia-coverage/ri885

آخرین نوشته استفان لیندمن علیه تلاش واشنگتن در تخریب و شیطانی جلوه دادن پوتین به شرح زیر است:

ادعاهای ساحتگی آمریکا درباره فساد پوتین

Steve lendman

نوسته: استفان لیندمن

برگردان: آمادور نویدی

تخریب بی امان پوتین توسط آمریکا هم چنان ادامه دارد، اتهامات عاری از حس مسئولیت – از جمله، حمله به اکراین و قتل ساخته شده است، اما شواهدی که این ادعا را به اثبات برساند، غایب است و هیچ مدرکی هم ارائه نمی دهد.

پوتین بدنام می شود، به خاطر اینکه بی محابا از استقلال حاکمیت روسیه دفاع می کند، از جهان چند قطبی حمایت می کند، و دستور کار امپریالیستی واشنگتن را به چالش کشیده است – و هم زمان به دنبال صلح جهانی و  ثبات همراه با هم کاری متقابل میان تمام کشورهاست.

کامنت های مقامات آمریکا منعکس کننده سیاست های دولت است. بی بی سی بریتانیا در مالکیت دولت است و توسط دولت کنترل شده است و عمل می کند. تبلیغات جایگزین اخبار معتبر و اطلاعات می شود.

خبرنگار آن ریچارد بیلتون از آدام زوبین، مدیر عامل خزانه داری آمریکا در اداره وزارت کنترل دارایی های خارجی پرسید:«آیا پوتین فاسد است؟»

او دروغ گفت،  پاسخ داد:«به نظرم، آری … او فاسد است. او باصطلاح یک حقوق دولتی و چیزی حدود ۱۱۰ هزار دلار در سال می گیرد.»

«این گفته دقیقی از ثروت این مرد نیست، و او به مدت زیادی آموزش و تمرین جهت پنهان ساختن ثروت واقعی خود داشته است.»

زوبین بدون هیچ مدرکی مستند، ادعا کرد که واشنگتن می داند: « سال های زیادی است که پوتین دوستان، و متحدان نزدیک خود را زیاد کرده است، و آن هایی را  که در استفاده از دارایی های دولتی به عنوان دوست نمی بیند، به حاشیه رانده است.»

«می خواهد این ثروت انرژی روسیه باشد، یا قراردادهای دیگر دولتی باشد، پوتین آن هایی را که باور دارد به او خدمت می کنند رهبری می کند و آن هایی را حذف می کند که به او خدمت کنند. به نظرم، این تصویری از فساد است.»

سکیر نویسنده قابل اعتماد به حق، پوتین را «یکی از بزرگ ترین رهبران روسیه» می داند. که «جای خود را در تاریخ ثبت کرده است.»

«در کمی بیش از یک دهه، پوتین روسیه را به عنوان یک قدرت جهانی برگردانده است که قادر است بطور موفقیت آمیزی امپراتوری انگلو صهیونیست را به چالش بکشد.»

محبوبیت قریب به اتفاق ۹۰ درصدی او، منعکس کننده این واقعیت است، حتی در این زمان سخت اقتصادی به خاطر قیمت پائین نفت که شاید پائین تر هم برود.

هم زمان، او قادر نشده است تا سیستم تأسیس شده توسط آمریکا در دوران یلتسین را تغئیر دهد. در سال های ۱۹۹۰، این باصطلاح «مشاوران» غربی روسیه پساشوروی را «به یک مستعمره آمریکا» تبدیل کردند.

اصلاح اقتصادی روسیه مهم ترین چالش داخلی پوتین باقی می ماند. او بخشی ازاین راه حل است، نه این مشکل.

اتهام زوبین بخشی از کمپین طولانی مدت واشنگتن در جهت تخریب و تهمت زدن به پوتین است. این کمپین هیچ اثری بر اکثریت وسیع حامیان روسی او ندارد – و نه بر وضعیت او به عنوان برجسته ترین رهبر ژئوپولیتیک جهان، استاد بازی شطرنج، که در مقایسه، از اوباما یک دلقک ساخته است.

سخن گوی پوتین، دیمیتری پسکوف اتهامات زوبین را رد کرد، و آن را «افسانه خالص» خواند، که بریتانیا در بدنام کردن پوتین هم دست او است.

برنامه مستند پانارامای بی بی سی، که برروی «کیف پول» پوتین، و اتهام «ثروت های مخفی» او متمرکز شده بود، هیچ مدرکی از شرکت او در فساد  و اتهامات بدون اعتبار ارائه نداد.

پوتین در سراسر ریاست جمهوری خود، غیرمسئولانه مورد تخریب فاحشه های رسانه ای غربی قرار گرفته است که دروغ های بزرگ و اطلاعات تحت حمایت دولت آمریکا را تکرار می کنند.

تمام رهبران مستقلی را که واشنکتن کنترل نمی کند به همین صورت هدف قرار گرفته اند – به ویژه آن هایی که به اندازه کافی شجاعت دارند تا دستور کار امپریالیستی آمریکا را مسئولانه به چالش بکشند.

درباره استفان لیندمن:

استفان لیندمن در شیکاگو زندگی می کند. با او می توانید از طریق ایمیل زیر تماس بگیرید:

lendmanstephen@sbcglobal.net.

کتاب جدید او به عنوان نویسنده و ویرایشگر:«نقطه اشتعال در اکراین: حرکت آمریکا برای هژمونی خطر جنگ جهانی سوم را دربر دارد»

http://www.claritypress.com/LendmanIII.html

از بلاگ او دیدن کنید:

http://sjlendman.blogspot.com.au/

درباره دکتر پل کریک رابرتس:

دکتر پل کریک رابرتس، معاون وزیر خزانه داری برای سیاست اقتصادی و همکار سردبیر ژورنال وال استریت بوده است. او مقاله نویس هفته نامه بیزنس، خدمات اخباری هاوارد اسکریپس، و از مؤسسان سندیکا بود. او دارای چندین مقام دانشگاهی است و مقالات اینترنتی او در سراسر جهان هوادران زیادی دارد. آخرین کتاب های او:«انحلال اقتصادی غرب و چگونه آمریکا شکست خورد، و نومحافظه کاران نظم جهانی را تهدید می کنند، می باشند.

The Failure of Laissez Faire Capitalism and Economic Dissolution of the WestHow America Was Lost, and The Neoconservative Threat to World Order.

برگردانده شده از:

Corrupt US Government Accuses Putin Of Corruption : Information 

http://www.informationclearinghouse.info/article44070.htm

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.

اطلاعات

این ویودی در 3 فوریه 2016 بدست در دسته‌بندی نشده فرستاده شده و با , , برچسب خورده.

بایگانی

بایگانی