اخگر

ترجمه های آمادور نویدی – از اخگر شعله بر می خیزد!

آزادی آخرین نفر از سه آنگولائیایی – «پرندگان اهلی سرود آزادی می خوانند، پرندگان وحشی پرواز می کنند»: کیت آلین، مدیر سازمان عفو بین الملل بریتانیا

Albert Woodfox, right, raises a clenched fist as he walks out of the West Feliciana Detention Center with his brother, Michael Mable, left, Friday, Feb. 19, 2016, in St. Francisville, La. Woodfox was released Friday after pleading no contest to manslaughter and aggravated burglary in the 1972 death of a prison guard. Woodfox and two other men became known as the "Angola Three" for their decades-long stays in isolation at the Louisiana Penitentiary at Angola and other state prisons. (Travis Spradling/The Advocate via AP) MAGS OUT; INTERNET OUT; NO SALES; TV OUT; NO FORNS; LOUISIANA BUSINESS INC. OUT (INCLUDING GREATER BATON ROUGE BUSINESS REPORT, 225, 10/12, INREGISTER, LBI CUSTOM); MANDATORY CREDIT

            Albert Woodfox 

Angola_Trois

آزادی آخرین نفر از سه آنگولائیایی

                   «پرندگان اهلی سرود آزادی می خوانند، پرندگان وحشی پرواز می کنند»

آلبرت وود فاکس بالاخره پس از ۴۳ سال در سلول انفرادی آزاد گشت. تشکر جهت آکسیون های شما، و حال برای او پیامی بفرستید.

عفو بین الملل انگلستان

پیام تبریک برای آلبرت وود بفرستید

آلبرت وود فاکس فردی است که طولانی ترین زندانی انفرادی را در آمریکا گذارانده است. او ۴۳ سال طاقت فرسا از عمرش را در زندان انفرادی تحمل کرد، و روز جمعه، در ۶۹ سالگرد تولدش، به ناگهان آزاد گشت.

حمایت شما نه تنها به او کمک که بتواند در زندان زنده بماند و امیدوار شود، بلکه به مقامات زندان لوئیزیانا گفت که نگهداری او در انزوا با رفتار بیرحمانه را خود مقامات نمی توانند تحمل کنند.

بالاخره، شما شنیده اید، و آلبرت آزاد است.

پیامی به آلبرت بفرستید!

Send-him-a-message_light

 

 

سیامک عزیز/دوست گرامی،

ما امیدوار بودیم که این روز بیاید. آلبرت وود فاکس  در طول ۴۳ سال گذشته، بارها خیلی نزدیک به آزادی بود. و سرانجام، این واقعیت دارد. من به سختی باور می کنم، ولی واقعیت دارد.

مایلم از شما برای حمایت از آلبرت تشکر کنم، و اگر مایلید، برای او پیام تبریک بفرستید.

Send a message to Albert on his freedom

از نوشتن نامه به آلبرت در سلول کوچک ۶ در ۹ متری، تا پتیشن به زندان لوئیزیانا که مکرراً قوانین خودشان را شکست تا آلبرت را در انزوا قرار دهد، لابی کردن مقامات ایالت برای اجرای عدالت. همه ما که درباره قضیه آلبرت نمی توانستیم کمک کنیم، برای این مرد که مجبور شده بود بیش از چهار دهه از عمرش را در شرایطی بگذراند که برای هیچ انسانی مناسب نیست، عصبانی می شدیم.

زمینه ای که آلبرت را در انزوا قرار داده بود بی عدالتی را در مورد او تقویت کرد: محاکمه ای که شاهدی وجود  نداشت، محکومیتی براساس شهادتی که بعداً تکذیب یا بی اعتبار شد، و حرکتی که بنظر رسید برای مجازات آلبرت و دوستانش هرمن والاس و روبرت کینگ جهت وابستگی سیاسی به حزب پلنگ سیاه است. با هم معروف به «۳ آنگولایی» بودند، آلبرت آخرین نفر از گروه بود که انفرادی را ترک کرد.

دادگاه تجدید نظر آن محکومیت را سه بار لغو کرد – آخرین بار تابستان گذشته. قرار بود که آلبرت دوباره در ماه های آینده محاکمه شود. اما روز جمعه برای همیشه آزاد شد.

آلبرت وودفاکس در ۱۹ فوریه ۲۰۱۶ گفت:« اگرچه من به دنبال اثبات بی گناهی خود در محاکه جدیدی بودم، نگرانی در باره سلامتی و سن و سالم باعث شد که اکنون این مورد را حل و فصل کنم و با این درخواست بدون اعتراض، با اتهامات کمتری، آزادی خود را بازیابم. امیدوارم که حوادث امروز صفحه پایانی برای سرنوشت بسیاری باشد.»

پیام شادباش به آلبرت بنویسید

Write Albert a message of congratulations

پس از محکومیت بی اساس و زمینه حبس وحشتناک او، ما باهم، مدتی طولانی برای آزادی آلبرت مبارزه کرده ایم. برای اجرای عدالت خیلی دیر شده است، اما بالاخره او اینجاست. امروز آلبرت مردی است آزاد. و در حالی که هیچ چیزی نمی تواند ۴۳ سال وحشتی را که او متحمل شده به عقب برگرداند، امروز باید آزادی او را جشن بگیریم و امیدوار باشیم که این بی عدالتی هرگز برای کسی تکرار نشود.

تشکر از شما برای حمایت از آلبرت. اقدامات شما واقعاً اثر داشته است. لحظه ای وقت بگذارید و به آلبرت پیامی برای آزادی او بنویسید.

با تشکر دوباره،

کیت آلین

مدیر سازمان عفو بین الملل بریتانیا

Send-him-a-message_dark

 

برای او پیامی بفرستید

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.

اطلاعات

این ویودی در 27 فوریه 2016 بدست در دسته‌بندی نشده فرستاده شده و با , برچسب خورده.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: